טכניקות גילוח חיוניות לגברים: למד את היסודות של להיראות במיטבך

גילוח הוא חלק חשוב משגרת הטיפוח של כל גבר, וטכניקה נכונה לעבודה היא חיונית אם אתה רוצה להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. ביצוע קיצורי דרך עשוי להיראות מהיר יותר בטווח הקצר, אך חשוב להימנע מהם אם אתה רוצה ששיער הפנים שלך ייראה ייצוגי. הנה כמה מטכניקות הגילוח החיוניות ביותר לגברים שכדאי לעקוב אחריהן.

התחילו עם עור רך. לפני שתתחילו, חשוב לוודא שהעור שלכם מוכן כראוי. ככל שהפנים רכות יותר, כך הגילוח יהיה טוב יותר. קחו קצת זמן לחמם את העור במקלחת חמה או לחילופין השתמשו במגבת חמה ולחה. זה יעזור לרכך את השיער ולפתוח את הנקבוביות.

בחר את סכין הגילוח הנכון. ישנם סוגים רבים של סכיני גילוח בשוק, ולאיזה מהם תשתמשו תהיה השפעה גדולה על איכות הגילוח שלכם. גברים רבים מעדיפים סכין גילוח בטיחותי, מכיוון שהלהבים הדקים מספקים גילוח קרוב יותר מאשר סכין גילוח טיפוסי. חשוב להחליף את הלהב לעתים קרובות על מנת שסכין הגילוח יישאר חד ויחליק דרך השערות בקלות.

הקציפו עם קרם גילוח. לאחר שסכין הגילוח מוכן, הגיע הזמן למרוח כמות נדיבה של קרם גילוח על הפנים שלך. השתמשו במברשת או בידיים כדי להקציף את האזור, והקפידו לכסות לחלוטין את האזורים שאתם רוצים להתגלח. אל תשכחו לשטוף את המברשת בין משיכות.

להתגלח בכיוון הנכון. חשוב להתגלח באותו כיוון שבו גדל השיער ולהימנע מלחיצה חזקה מדי כלפי מטה בעת הגילוח כנגד הגרגר. זה חיוני להשגת גילוח צמוד ויכול לעזור למנוע אי נוחות על-ידי הפחתת גירוי.

יש לשטוף ולהתחדש. לאחר שתסיים להתגלח, שטוף את העור במים קרים כדי לסגור את הנקבוביות ולעזור להפחית את כל הדלקת. סיימו עם מריחת משחת אפטרשייב עדינה כדי לקרר ולהרגיע את העור.

גילוח הוא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של הגבר, וטכניקת גילוח נכונה יכולה לעזור להבטיח שתיראי במיטבך. התחילו בהכנת העור ובחירת סכין הגילוח הנכון לפני מריחת קרם הגילוח והגילוח בכיוון הנכון. לאחר שתסיימו, זכרו לשטוף את שאריות הקרם ולמרוח משחת אפטרשייב כדי לעזור להפחית כל דלקת פוטנציאלית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עקוב אחר מדריך זה בכל פעם שאתה מתגלח.

ואם תרצה ללמוד כיצד להתגלח גם שמה למטה, עשה זאת באמצעות נערות ליווי באילת.