105 תנוחות סקס כדי לשפר את חיי האהבה שלך

כשמדובר בחוויה מינית מספקת, ישנן דרכים רבות לתבל את חיי האהבה שלך. זה יכול להיות קשה לשמור על חיי המין שלך מרגשים ומרתקים כשמדובר ביצירת חוויה בגוף מלא. כדי לעזור לשפר את חיי המין שלך, ישנן תנוחות סקס רבות שם בחוץ שיכולות לעזור להוסיף מגוון וכיף לחדר השינה שלך. להלן סקירה של 105 תנוחות המין הידועות כנפוצות ביותר כדי לעזור לשמור על חיי האהבה שלך מרגשים.

תנוחת הכפיות

תנוחת הכפית היא כנראה תנוחת הסקס הכי קלישאתית שיש, אבל היא עדיין אחת התנוחות הנוחות והרומנטיות ביותר שיש. בתנוחת הכפית, הפרטנר שהחודר שוכב על צידם ובן הזוג המבצע את החדירה עומד מאחוריהם. שניכם תהיו קרובים, והרגע מספק לעתים קרובות אינטימיות נעימה והתכרבלות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית להתנסות בחדר השינה.

תפקיד מיסיונרי

התנוחה המיסיונרית היא כנראה הקלאסית והפופולרית ביותר מבין כל תנוחות המין. בצורה זו, אחד מבני הזוג שוכב על גבו ואילו בן הזוג השני שוכב למעלה פנים אל פנים. זוהי עמדה מצוינת להתחיל איתה מכיוון שהיא די מובנת מאליה וקלה למתחילים. האדם למעלה יכול לנוע ולשלוט בעומק החדירה.

דוגי סטייל

תנוחת דוגי סטייל היא תנוחת הכניסה האחורית הקלאסית שרוב הזוגות אוהבים לנסות. זוהי עמדה בטוחה שיכולה להיות פחות רומנטית, אבל היא גם יכולה להיות מהנה מאוד ולייצר תחושות של פראיות וספונטניות. בצורה זו השותף למטה יורד על הידיים והברכיים והשותף למעלה נכנס מאחור.

תנוחת קאוגירל

תנוחה זו מושלמת עבור האישה בעלת הביטחון המיני. תנוחת הקאוגירל מציבה את האישה בתפקיד הדומיננטי, שכן היא נמצאת למעלה ובשליטה. תנוחה זו גם מעניקה לחודר גישה לדגדגן מכיוון שהאישה נמצאת מעל החודר. זוהי עמדה נהדרת עבור אלה שאוהבים בתורות להיות בשליטה.

עשה זאת בעמידה

europeansexunion.com
תנוחת העמידה מיועדת לאותם זוגות הרפתקנים שאוהבים לקחת את זה לשלב הבא. זו יכולה להיות דרך מצוינת להשיג פגישה נלהבת מבלי לזוז יותר מדי. התנוחה דורשת שאחד מבני הזוג יעמוד ובן הזוג השני יעמוד מולו. זהו מיקום נהדר עבור אלה שנמצאים באזורים עם מקום מוגבל.

אישה למעלה

האישה בעמדה העליונה היא עמדה נהדרת שנותנת לאישה תחושה נהדרת של שליטה. בתנוחה זו, הגבר שוכב והאישה עולה למעלה בשליטה על הקצב והמהירות. הגבר יכול גם לעזור על ידי דחיפת ירכיו כלפי מעלה, בעוד האישה משתלטת על הנסיעה. תנוחה זו גם מאפשרת לאישה זמן להיות בשליטה ולהתמקד בהנאה שלה.

קאוגירל הפוכה

תנוחת הקאוגירל ההפוכה דורשת אישה בטוחה בעצמה עם קצת פס אקסהיביציוניסטי! בצורה זו, האישה נמצאת למעלה ופונה הרחק מהגבר. עמדה זו דומה לקאוגירל, אך הפוכה עם כל היתרונות של אותה פרספקטיבה הפוכה. תנוחה זו מעניקה לגבר נוף נהדר ומספקת לאישה את ההזדמנות לחקור את ההנאה שלה.

מטבל בייגלה

מטבל הבייגלה הוא וריאציה על התנוחה הרגילה בסגנון כלבבי. בצורה זו, האישה בתחתית כורכת את רגליה סביב הגבר ומשתמשת בזרועותיה לתמיכה בזמן החדירה. האיש מסוגל לדחוף עמוק ולגוון את המהירות והעומק של זה, מה שהופך את זה לחוויה מרגשת. תנוחה זו מספקת גם גירוי דגדגן בשפע, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור זוגות המחפשים אורגזמה.

משולש זוהר

המשולש הזוהר הוא מיקום נהדר לזוגות ששניהם מרגישים בנוח עם נוח על הגב. צורה זו דורשת מהאישה להיות החודרת בזמן שהגבר על גבו וממקם את עצמו עם ראשו ורגליו על המיטה. עמדה זו נהדרת למי שמחפש חוויה ייחודית ומלאת תשוקה.

תנוחת הכיסא

תנוחת הכיסא היא דרך נהדרת להשתמש ברהיטים שלכם כדי לתבל דברים. בצורה זו, אחד מבני הזוג יושב על קצה כיסא או המיטה ובן הזוג השני חוגר אותם. תנוחה זו היא דרך מצוינת לחקור מגוון של תנוחות אינטימיות, תוך מתן אפשרות לשני בני הזוג להישאר בנוח.

תנוחת המספריים

תנוחת המספריים היא דרך נהדרת להוסיף קצת גיוון לעשיית האהבה שלך. בצורה זו, הגבר שוכב על גבו והאישה שוכבת למעלה עם רגליה משני צדדיו. זה מאפשר הרבה וריאציות בקצב ובאינטנסיביות מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל זוג.

מאמרים מומלצים